Beerfest Olomouc

Začátek:
Konec:
Místo: Olomouc   »  Olomouc   »  Olomoucký kraj
Telefon:
Email:
Oficiální stránky: http://www.pivnifestival.cz/

Již deset let se v hanácké metropoli Olomouc na přelomu května a června koná pivní festival„Beerfest Olomouc“, lákající na zajímavý program, pestrou nabídku doprovodných akcí, hudební vystoupení  a především na vynikající zlatavý mok, kterého se představí na sto druhů.

Olomoucký pivní festival

V areálu Českého pivního festivalu budete moci ochutnat piva rozličných značek, od klasických desetistupňových piv až po nejrůznější pivní speciály. Zastoupeny budou ty největší a nejznámější pivovary, stejně jako regionální pivovary a minipivovary (např.: pivovar Benešov, Český Krumlov, Budějovický měšťanský, Dětenice, Kácov, Klášter, Kutná Hora, Praha u Fleků, Praha u Medvídků, Žatec pokusný, Železná ruda a desítky dalších). Během čtyřdenního programu se můžete těšit i na neustávající přísun kvalitní hudby ztělesněné do koncertních vystoupení českých i zahraničních hostů (např.: No Name, Hells Bells, bratři Nedvědovi, Vypsaná fixa a další).

Pro milovníky internetu upozorňujeme na zdejší kavárnu s wifi připojením. Příjemným bonusem je skutečnost, že prvních 1 500 návštěvníků obdrží pivo zdarma. Slavnostní zahájení celé akce již tradičně provede primátor Olomouce symbolickým naražením prvního soudku. 

Beerfest Olomouc 2013

Termín letošního ročníku je 26.6. - 29.6.2013                                                                                V areálu Českého pivního festivalu budou návštěvníci moci ochutnat okolo 100 značek piva počínaje klasickými "desítkami" až po nejrůznější pivní speciály z produkce více jak 30 pivovarů z ČR, regionálních pivovarů a minipivovarů. Po  čtyři dny je pro návštěvníky největšího pivního festivalu v republice připraven bohatý doprovodný program spojený s vystoupením špiček nejen české hudební scény. 

Podrobný program se připravuje.

 

 

 

 

Vybrat podle fotografie

Nevíte co uvařit? Najděte si recept podle fotografie.

Vybrat recept podle fotografie

Online kuchařka v mobilu

Nyní na Google Play Získat na App Store Získat od Microsoftu

Kategorie

Přihlášení

:
:

reklama
Svíčková na smetaně

Recept na nejlepší české jídlo.

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Jedlý papír

Nejširší nabídku jedlých papírů na dorty kupujeme ve Světě cukrářů.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

TOPlist