Beerfest Olomouc

Začátek:
Konec:
Místo: Olomouc   »  Olomouc   »  Olomoucký kraj
Telefon:
Email:
Oficiální stránky: http://www.pivnifestival.cz/

Již deset let se v hanácké metropoli Olomouc na přelomu května a června koná pivní festival„Beerfest Olomouc“, lákající na zajímavý program, pestrou nabídku doprovodných akcí, hudební vystoupení  a především na vynikající zlatavý mok, kterého se představí na sto druhů.

Olomoucký pivní festival

V areálu Českého pivního festivalu budete moci ochutnat piva rozličných značek, od klasických desetistupňových piv až po nejrůznější pivní speciály. Zastoupeny budou ty největší a nejznámější pivovary, stejně jako regionální pivovary a minipivovary (např.: pivovar Benešov, Český Krumlov, Budějovický měšťanský, Dětenice, Kácov, Klášter, Kutná Hora, Praha u Fleků, Praha u Medvídků, Žatec pokusný, Železná ruda a desítky dalších). Během čtyřdenního programu se můžete těšit i na neustávající přísun kvalitní hudby ztělesněné do koncertních vystoupení českých i zahraničních hostů (např.: No Name, Hells Bells, bratři Nedvědovi, Vypsaná fixa a další).

Pro milovníky internetu upozorňujeme na zdejší kavárnu s wifi připojením. Příjemným bonusem je skutečnost, že prvních 1 500 návštěvníků obdrží pivo zdarma. Slavnostní zahájení celé akce již tradičně provede primátor Olomouce symbolickým naražením prvního soudku. 

Beerfest Olomouc 2013

Termín letošního ročníku je 26.6. - 29.6.2013                                                                                V areálu Českého pivního festivalu budou návštěvníci moci ochutnat okolo 100 značek piva počínaje klasickými "desítkami" až po nejrůznější pivní speciály z produkce více jak 30 pivovarů z ČR, regionálních pivovarů a minipivovarů. Po  čtyři dny je pro návštěvníky největšího pivního festivalu v republice připraven bohatý doprovodný program spojený s vystoupením špiček nejen české hudební scény. 

Podrobný program se připravuje.

 

 

 

 

Vybrat podle fotografie

Nevíte co uvařit? Najděte si recept podle fotografie.

Vybrat recept podle fotografie

Online kuchařka v mobilu

Nyní na Google Play Získat na App Store Získat od Microsoftu

Kategorie

Přihlášení

:
:

reklama
Svíčková na smetaně

Recept na nejlepší české jídlo.

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

TOPlist