Chřestfest 2013 - Praha

Začátek:
Konec:
Místo: Praha   »  Praha   »  Praha
Telefon:
Email:
Oficiální stránky: http://www.alakarte.cz/chrestfest/2013

Mezi stále oblíbenějšími gastronomickými akcemi najdeme jen málo takových, které jsou úzce zaměřeny na jednu sezónní surovinu, tak jako právě dubnový a květnový "Chřestfest", konaný v Praze a několika dalších městech České republiky. Během tří týdnů si můžete v různých restauracích pochutnávat na speciálních menu vyvářených špičkovými kuchaři, kteří Vám názorně předvedou gastronomická kouzla a čáry s často neprávem opomíjeným chřestem.

Na čem si pochutnáte

Chřest byl v minulých staletích tradiční součástí kuchyní našich předků, což koresponduje s jeho dobrou dostupností, spoustou vitamínů, dostatkem vlákniny a malým množstvím kalorií. Ve vybraných restauracích si během festivalu budete moci pochutnat na speciálních tříchodových menu, ve kterých nebudou chybět ani jehněčí konfit s ragú z chřestu, chřestové rizoto, chřest v tyrolském karé, chřest s holandskou omáčkou, speciální chřestová zmrzlina či různorodé ryby na grilu s chřestem.

Festivalové dění je organizováno tradiční formou zarezervování vybraného menu, potvrzení termínu návštěvy zvolené restaurace a následné návštěvy určeného podniku. Přijďte si i Vy připomenout lahodnou chuť často přehlížené suroviny, která za výjimečně vstřícnou cenu uspokojí chuťové buňky těch nejnáročnějších jedlíků a nadchne i kritiky z řad gastronomických estétů.

Chřestfest 2013

Rezervační systém do restaurací najdete

zde

Těšíme se na vás!

Vybrat podle fotografie

Nevíte co uvařit? Najděte si recept podle fotografie.

Vybrat recept podle fotografie

Online kuchařka v mobilu

Nyní na Google Play Získat na App Store Získat od Microsoftu

Kategorie

Přihlášení

:
:

reklama
Svíčková na smetaně

Recept na nejlepší české jídlo.

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

TOPlist