Czech Food festival Karlovy Vary

Datum:
Místo: Karlovy Vary   »  Karlovy Vary   »  Karlovarský kraj
Telefon:
Email:
Oficiální stránky:

 

První májový den je v Karlových Varech spojen nejen s oslavami svátku práce, ale i tradičním Czech food festivalem, během kterého se milovníkům gastronomických pochoutek představí ti nejlepší kuchaři karlovarského regionu.

FOOD FESTIVAL KARLOVY VARY

Kromě bohatých a nápaditých ochutnávek se návštěvníci Grandhotelu Pupp mohou těšit i na tradiční běh číšníků "Vrchní, prchni", inspirovaný dnes již legendární českou komedií. Před hotelem Thermal se každoročně scházejí desítky ochutnávačů z řad široké veřejnosti, kterým se představí na dvě desítky kolektivů jednotlivých restaurací.

Vaše chuťové buňky se mohou těšit na gastro festivalu na lokální speciality či na exotické speciality tvořené těmi nejlepšími odborníky z řad kuchařů. Mistrovské variace hodnotí porota po stránce vizuální i chuťové. Veškerá jídla stvořená před očima diváků je možno ochutnat za relativně mírný poplatek. Mezi oblíbené speciality posledních ročníků patřily např.: Hovězí líčka na černém pivu s bramborovou kaší, Dušené zaječí stehno v perníkové omáčce se sušenými švestkami a špekovým knedlíkem či Konfitovaná kachní stehna v šouletu. Kromě ochutnávek je na programu i barmanská show, během které je možno vidět umění několika desítek specialistů na tuto oblíbenou show.

Food festival Karlovy Vary 2013

Gastronomická událost roku 2013 v Karlových Varech se blíží!SOBOTA 4.5. 2013Těšte se na inspirativní chuťové zážitky a pestrý doprovodný program.TÝDEN GASTRONOMIE pro vás připravujeme!Ani letos nebude chybět pokračování gastronomické hitparády v jednotlivých restaurantech a barech. S nabídkou menu vás seznámíme. NALAĎTE SE NA MÁJOVOU VLNU CHUTÍ

 

 

 

Vybrat podle fotografie

Nevíte co uvařit? Najděte si recept podle fotografie.

Vybrat recept podle fotografie

Online kuchařka v mobilu

Nyní na Google Play Získat na App Store Získat od Microsoftu

Kategorie

Přihlášení

:
:

reklama
Svíčková na smetaně

Recept na nejlepší české jídlo.

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

TOPlist