Festival vína VOC Znojmo

Datum:
Místo: Znojmo   »  Znojmo   »  Jihomoravský kraj
Telefon:
Email:
Oficiální stránky: http://www.hotelhappystar.cz/

Během druhého květnového svátku (8. května)  si v malebném městě Znojmě můžete vychutnat jedinečnou gastronomickou akci „Festival vína“, která propojuje bohatý kulturní program s řízenými degustacemi toho nejlepšího vína Znojemské vinařské podoblasti.

Slavnostní uvedení znojemského vína na trh

Kromě lahodného požitku pro Vaše chuťové buňky z ochutnávky lahodného vína na Vás čeká i degustace gastronomických specialit předních znojemských restaurací a hotelů. K tomu všemu se na Horním náměstí připojuje i vhodně zvolený hudební program, během nějž vystoupí pozvaní hudebníci rozličných žánrů. Stoupající oblibu festivalu potvrzuje i nárůst zúčastněných návštěvníků, který v minulých ročnících přesáhl hranici tří tisíc.

Pro všechny je připravena i ochutnávka speciálního pohořeleckého kapra, upravovaného na různé způsoby. Rodiče sem mohou přijít i se svými potomky, pro které je připraven zajímavý program v dětském koutku s dozorem. Navíc můžete vyhrát i zajímavé ceny v tradiční tombole. Umíte si snad představit lépe strávený den než ten osvěžený kvalitním vínem, delikátními pokrmy, svižnou hudbou a možností taneční realizace?

Festival vína 2013

Vína VOC Znojmo vstupují na trh pravidelně 8. května, v rámci Festivalu vína VOC Znojmo.

Stejně jako v loňském roce, kdy festival přilákal téměř 4 000 návštěvníků z celé ČR, bude i v roce 2013 připravena ochutnávka všech vzorků vín VOC Znojmo, o.s., během které můžete vychutnávat také živou hudbu a tanec.

I v tomto roce na Vás čeká bohatý program.

 

Těšíme se na vás!

Vybrat podle fotografie

Nevíte co uvařit? Najděte si recept podle fotografie.

Vybrat recept podle fotografie

Online kuchařka v mobilu

Nyní na Google Play Získat na App Store Získat od Microsoftu

Kategorie

Přihlášení

:
:

reklama
Svíčková na smetaně

Recept na nejlepší české jídlo.

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

TOPlist