Grand Restaurant Festival

Začátek:
Konec:
Místo: Praha   »  Praha   »  Praha
Telefon: 266 315 846
Email: maumau@grand-restaurant.cz
Oficiální stránky: http://www.grandrestaurantfestival.cz/

Patříte-li mezi milovníky kvalitních gastronomických zážitků a zároveň nemáte to štěstí tvořit skupinu těch,  kteří  si je mohou vychutnávat kdy se jim zachce, nabízí se Vám na přelomu ledna a února unikátní  příležitost, jak naplno uspokojit svůj apetit.

Vzneste se do gastronomického nebe

V našem hlavním městě totiž právě v tomto období probíhá GRAND RESTAURANT FESTIVAL, pořádaný organizátorem známého projektu PRAGUE FOOD FESTIVALU, Pavlem Maurerem. Tato jedinečná akce umožňuje jakémukoliv zájemci prožít luxusní zážitek z pojídání kvalitních pokrmů v těch nejlepších restauracích za symbolické ceny. Nově se celá akce koná i v jiných městech ČR než jen v Praze (Brno, Liberec, Karlovy Vary, Olomouc, Nepomuk, Ostrava, Plzeň). Restaurace zařazené do Maurerova výběru GRAND RESTAURANT nabízejí zájemcům pestrou škálu regionálních pochutin, degustačních menu či jídel  se zcela ojedinělým složením.

Konzumovat je mohou přímo v interiérech vyhlášených restaurací, které se snaží nabídnout možnost kvalitního gastronomického zážitku co největšímu spektru zájemců. Novinkou festivalu je MŇAM BUS, který návštěvníky převáží mezi jednotlivými restauracemi. Pro účast na festivalu je potřeba mít zakoupenou festivalovou ochutnávku ve vybrané restauraci (např.: Alcron, La Degustation, La Finestra, Bellevue). Základní menu s minerálkou je možné pořídit za 250 korun, to degustační pak vyjde návštěvníka na 600 Kč. Radíme proto uposlechnout apelu, který byl v posledních letech podtitulem festivalu – „Vzneste se do gastronomického nebe“.

Grand Restaurant Festival 2014

Datum pro tento rok je prozatím pouze předpokládané.

 

Vybrat podle fotografie

Nevíte co uvařit? Najděte si recept podle fotografie.

Vybrat recept podle fotografie

Online kuchařka v mobilu

Nyní na Google Play Získat na App Store Získat od Microsoftu

Kategorie

Přihlášení

:
:

reklama
Svíčková na smetaně

Recept na nejlepší české jídlo.

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

TOPlist