Královský košt Olomouc

Datum:
Místo: Olomouc   »  Olomouc   »  Olomoucký kraj
Telefon: 608 13 10 13
Email: branko.cerny@vinnysklep.cz
Oficiální stránky: http://www.kralvin.cz/kralovsky-kost-olomouc

První velká prezentace všech medailových vín soutěže KRÁL VÍN České republiky určená nejširší veřejnosti, milovníkům vín i odborníkům z vinoték a gastronomie.

Ideální košt pro všechny, kteří chtějí nakoupit nejlepší vína za dobré ceny. Vinaři ani obchodníci ještě nestíhají reakci na výsledky soutěže!!!

Formou koštu tu budou prezentována nejlepší vína aktuální nabídky českých, moravských a slovenských vinařů. Do této přehlídky jsou automaticky nominována vína, která získala v soutěži KRÁL VÍN České republiky medaili - tedy ocenění 5, 4 nebo 3 korunkami. Nově jsme pouze pro tento košt připravili i prezentaci vín, která nezískala ocenění. 

Výhradně v Olomouci tak budete moci ochutnat všechna pozitivně hodnocená vína. Poprvé v historii bude k dispozici na prvním koštu i nová kniha KRÁL VÍN České republiky. (alespoň v to doufáme)

Vstupné pro 1 osobu …........................   500 KčPartnerská vstupenka pro 2 osoby ..........900 Kč (tuto vstupenku můžete koupit pouze přes internet)Skupinová vstupenka pro 6 osob …...... 2 500 Kč (tuto vstupenku můžete koupit pouze přes internet)

Speciální nabídka pro firmy. Při umístění firemního loga do místa konání v ceně 6 000 Kč bez DPH získáte 10 vstupenek ZDARMA.vstupenky si můžete objednat zde  

více informací o koštu

Vybrat podle fotografie

Nevíte co uvařit? Najděte si recept podle fotografie.

Vybrat recept podle fotografie

Online kuchařka v mobilu

Nyní na Google Play Získat na App Store Získat od Microsoftu

Kategorie

Přihlášení

:
:

reklama
Svíčková na smetaně

Recept na nejlepší české jídlo.

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

TOPlist