Otevřené Modré sklepy - Nový Šaldorf

Začátek:
Konec:
Místo: Nový Šaldorf-Sedlešovice   »  Znojmo   »  Jihomoravský kraj
Telefon:
Email:
Oficiální stránky: http://www.modre-sklepy.cz/

Nedaleko královského města Znojma se rozkládá malebná obec Nový Šaldorf, která skýtá pro návštěvníky jedno honosné tajemství, které lze odhalit až důkladnějším studiem historie a případně architektonického plánu.

Putování po modrých sklepech

Je jím soustava podzemního labyrintu, tvořeného cca dvěma stovkami samonosných vinných sklepů, přičemž každý z nich je tvořen různorodými chodbami o délce několik sta metrů. Okolí Nového Šaldorfa je pak ideálním místem pro nadšené vinaře, kteří zde po několik generací vyrábějí skvostné šaldorfské víno. Během měsíce května pak zdejší nadšenci pořádají hojně navštěvovanou akci, která zájemcům přibližuje historii i současnost pěstování vinné révy a nechává nahlédnout do zákulisí vyhlášených Modrých sklepů.

Během tzv. "Otevřených Modrých sklepů" se můžete zúčastnit májového putování po otevřených vinných sklepech Nového Šaldorfa, kde na Vás čekají celodenní degustace vín přímo v prostředí vinných sklepů, přičemž Vašimi průvodci budou samotní vinaři. Celá akce je spojena s množstvím soutěží o ceny, bohatým hudebních programem či přehlídkou historických vozidel. Během následujících letních měsíců pak máte v Novém Šaldorfu záruku, že během Vaší návštěvy bude vždy otevřen alespoň jeden ze zdejších dvanácti sklepů, kde na Vás bude čekat lahodné víno a spousta neopakovatelných zážitků.

Otevřené Modré sklepy 2013

Datum pro tento rok je prozatím pouze předpokládané.

 

Vybrat podle fotografie

Nevíte co uvařit? Najděte si recept podle fotografie.

Vybrat recept podle fotografie

Online kuchařka v mobilu

Nyní na Google Play Získat na App Store Získat od Microsoftu

Kategorie

Přihlášení

:
:

reklama
Svíčková na smetaně

Recept na nejlepší české jídlo.

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

TOPlist