Pilsner fest

Začátek:
Konec:
Místo: Plzeň   »  Plzeň-město   »  Plzeňský kraj
Telefon:
Email: info@prazdroj.cz
Oficiální stránky: http://www.pilsnerfest.cz

Na konci prázdnin si milovníci kvalitního zlatavého moku a pestré zábavy dávají dostaveníčko v areálu plzeňského festivalu, kde se odehrává již několikátá oslava plzeňského piva a bujaré zábavy „Pilsner Fest“.

Oslava plzeňských piv

Svou popularitou a oblibou překonává většinu podobných pivních akcí konaných v naší republice, čehož nejlepším důkazem je počet 42 tisíc návštěvníků na akci konané v roce 2011. A pokud Vás neohromilo číslo ukazující počet návštěvníků, pak jistě s překvapením polknete při představě vypitých 130-ti tisíc plzeňských piv. V rámci festivalu se kromě nezbytného posilování „tekutým chlebem“ můžete těšit na koncerty oblíbených hudebních kapel (např.: Tři sestry, No Name, Monkey Business, Chinasky a další), benefiční Běh pro Paraple, mistrovství v držení dvou tupláků, výtvarnou soutěž Plzeňská street gallery, Prazdroj soutěž talentů či školu čepování pod vedením nejlepších výčepních ze soutěže Pilsner Urquell Master Bartender.

Stovky návštěvníků mohou využít i prohlídku obou plzeňských pivovarů, vedoucí po tajemných katakombách. Zajímavostí festivalu je i rekordní zápis při počtu účastníků hromadného přípitku, na jehož pokoření se můžete během posledního srpnového víkendu  podílet i Vy! 

Pilsner fest 2013

Datum je prozatím pouze předpokládané, program se připravuje.

 

 

 

Vybrat podle fotografie

Nevíte co uvařit? Najděte si recept podle fotografie.

Vybrat recept podle fotografie

Online kuchařka v mobilu

Nyní na Google Play Získat na App Store Získat od Microsoftu

Kategorie

Přihlášení

:
:

reklama
Svíčková na smetaně

Recept na nejlepší české jídlo.

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

TOPlist