Pilsner fest

Začátek:
Konec:
Místo: Plzeň   »  Plzeň-město   »  Plzeňský kraj
Telefon:
Email: info@prazdroj.cz
Oficiální stránky: http://www.pilsnerfest.cz

Na konci prázdnin si milovníci kvalitního zlatavého moku a pestré zábavy dávají dostaveníčko v areálu plzeňského festivalu, kde se odehrává již několikátá oslava plzeňského piva a bujaré zábavy „Pilsner Fest“.

Oslava plzeňských piv

Svou popularitou a oblibou překonává většinu podobných pivních akcí konaných v naší republice, čehož nejlepším důkazem je počet 42 tisíc návštěvníků na akci konané v roce 2011. A pokud Vás neohromilo číslo ukazující počet návštěvníků, pak jistě s překvapením polknete při představě vypitých 130-ti tisíc plzeňských piv. V rámci festivalu se kromě nezbytného posilování „tekutým chlebem“ můžete těšit na koncerty oblíbených hudebních kapel (např.: Tři sestry, No Name, Monkey Business, Chinasky a další), benefiční Běh pro Paraple, mistrovství v držení dvou tupláků, výtvarnou soutěž Plzeňská street gallery, Prazdroj soutěž talentů či školu čepování pod vedením nejlepších výčepních ze soutěže Pilsner Urquell Master Bartender.

Stovky návštěvníků mohou využít i prohlídku obou plzeňských pivovarů, vedoucí po tajemných katakombách. Zajímavostí festivalu je i rekordní zápis při počtu účastníků hromadného přípitku, na jehož pokoření se můžete během posledního srpnového víkendu  podílet i Vy! 

Pilsner fest 2013

Datum je prozatím pouze předpokládané, program se připravuje.

 

 

 

Vybrat podle fotografie

Nevíte co uvařit? Najděte si recept podle fotografie.

Vybrat recept podle fotografie

Online kuchařka v mobilu

Nyní na Google Play Získat na App Store Získat od Microsoftu

Kategorie

Přihlášení

:
:

reklama
Svíčková na smetaně

Recept na nejlepší české jídlo.

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Jedlý papír

Nejširší nabídku jedlých papírů na dorty kupujeme ve Světě cukrářů.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

TOPlist