Pohádkové hody 2013 - Napajedla

Začátek:
Konec:
Místo: Napajedla   »  Zlín   »  Zlínský kraj
Telefon:
Email:
Oficiální stránky:

Atlas Česka by Vás rád pozval na další ročník gastronomické speciální akce "Pohádkové hody", která přitahuje stále větší pozornost v malebném moravském městečku Napajedla. Během vybraného týdne se v kavárně PLAY mohou malí návštěvníci i jejich dospělý doprovod těšit na speciální menu (určené zvláště pro děti), které je seskládáno z lahodných specialit těch nejoriginálnějších chutí.

Co na akci ochutnáte

Nejedná se však o obyčejné posezení s lahůdkami v cukrárně, ale jedinečné jsou především prostory, ve kterých se celá akce koná. Těšit se můžete na kouzelný svět plný pohádkových předmětů, přeplněný dětský koutek s kavárnou, výstavu rekvizit kouzelníků, elfů, čarodějů, víl, hastrmanů, trpaslíků a desítek dalších postaviček. Zajímavé členění místních prostor nabízí speciální prostor maminkám s dětmi, poetický salonek s možností wifi připojení či suterénní prostory s tajuplnými zákoutími plnými černé magie.

Na plynulost a autenticitu celé akce pak bystře dohlíží pozorný a vstřícný personál, který se návštěvníkům pokusí splnit i ta nejtajnější přání. Pohádkové hody zkrátka slibují jedinečný zážitek spojující dobrou zábavu s pochutnáním si na sladkých i slaných laskominkách, které uspokojí mladé rošťáky a rošťačky, stejně tak jako jejich rodiče, dědečky i babičky.

Pohádkové hody 2013

Těšíme se na vás ve dnech 3. - 7. dubna 2013.

Vybrat podle fotografie

Nevíte co uvařit? Najděte si recept podle fotografie.

Vybrat recept podle fotografie

Online kuchařka v mobilu

Nyní na Google Play Získat na App Store Získat od Microsoftu

Kategorie

Přihlášení

:
:

reklama
Svíčková na smetaně

Recept na nejlepší české jídlo.

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Jedlý papír

Nejširší nabídku jedlých papírů na dorty kupujeme ve Světě cukrářů.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

TOPlist