Pohádkové hody 2013 - Napajedla

Začátek:
Konec:
Místo: Napajedla   »  Zlín   »  Zlínský kraj
Telefon:
Email:
Oficiální stránky:

Atlas Česka by Vás rád pozval na další ročník gastronomické speciální akce "Pohádkové hody", která přitahuje stále větší pozornost v malebném moravském městečku Napajedla. Během vybraného týdne se v kavárně PLAY mohou malí návštěvníci i jejich dospělý doprovod těšit na speciální menu (určené zvláště pro děti), které je seskládáno z lahodných specialit těch nejoriginálnějších chutí.

Co na akci ochutnáte

Nejedná se však o obyčejné posezení s lahůdkami v cukrárně, ale jedinečné jsou především prostory, ve kterých se celá akce koná. Těšit se můžete na kouzelný svět plný pohádkových předmětů, přeplněný dětský koutek s kavárnou, výstavu rekvizit kouzelníků, elfů, čarodějů, víl, hastrmanů, trpaslíků a desítek dalších postaviček. Zajímavé členění místních prostor nabízí speciální prostor maminkám s dětmi, poetický salonek s možností wifi připojení či suterénní prostory s tajuplnými zákoutími plnými černé magie.

Na plynulost a autenticitu celé akce pak bystře dohlíží pozorný a vstřícný personál, který se návštěvníkům pokusí splnit i ta nejtajnější přání. Pohádkové hody zkrátka slibují jedinečný zážitek spojující dobrou zábavu s pochutnáním si na sladkých i slaných laskominkách, které uspokojí mladé rošťáky a rošťačky, stejně tak jako jejich rodiče, dědečky i babičky.

Pohádkové hody 2013

Těšíme se na vás ve dnech 3. - 7. dubna 2013.

Vybrat podle fotografie

Nevíte co uvařit? Najděte si recept podle fotografie.

Vybrat recept podle fotografie

Online kuchařka v mobilu

Nyní na Google Play Získat na App Store Získat od Microsoftu

Kategorie

Přihlášení

:
:

reklama
Svíčková na smetaně

Recept na nejlepší české jídlo.

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

TOPlist