Prague Food Festival

Začátek:
Konec:
Místo: Praha   »  Praha   »  Praha
Telefon: 266 315 846
Email: dominika@praguefoodfestival.cz
Oficiální stránky: http://praguefoodfestival.cz/

Třídenní svátek jídla Prague food festival si získává stále větší popularitu mezi milovníky kvalitní gastronomie i mezi těmi, kteří s konzumací vybraných pochoutek nemají příliš mnoho zkušeností.

Třídenní oslava jídla

Na vybraném místě se specifickou atmosférou (např.: Královská zahrada Pražského hradu, Jižní zahrady) mohou zájemci ochutnat domácí i zahraniční gastronomické speciality z produkce restaurací zařazených do Mauerova výběru Grand restaurant. Součástí programu je i bohatá nabídka doprovodných akcí, spojená rozličným způsobem s tématem gastronomie. Návštěvníci se mohou těšit na barmanskou školu, show Hvězdy vaří, školu čepování piva, gastronomickou besedu a další. Ve vybraných časech jsou pořádány i oblíbené řízené degustace vín.

Pro nejmenší návštěvníky je k dispozici hlídaný dětský koutek, určený dětem ve věku 3 – 10 let. Pro starší děti je připraven speciální gastrokvíz a dárečky od hlavních sponzorů. Záštitu nad akcí převzali v posledních letech manželka prezidenta republiky a primátor hlavního města Prahy. Generálním partnerem je pak Pilsner Urquell. Obdobou  Prague food festivalu  je Grand restaurant festival, který se koná na počátku roku ve vybraných restauracích z katalogu Pavla Maurera. 

Prague Food Festival 2013

Doprovodný program

Letos jako novinka budou během celého festivalu probíhat workshopy přímo na stáncích restaurací. Každá z festivalových restaurací představí svůj originální program a navíc budou párovat jídlo s vínem a vysvětlí proč právě tato kombinace je pro naše chuťové pohárky vhodná. Ve všech sálech Míčovny se budete moci zúčastnit zajímavých programů jako je rodinné vaření, řízené degustace a talkshows se slepými ochutnávkami - akci v Míčovně si budete moci objednat při nákupu vstupenek, který začíná 1. dubna (pozor - omezený počet míst). PROGRAM V MÍČOVNĚ:

Návrat ke společnému stolu aneb škola vaření, servírování, snoubení nápojů s pokrmy, etiketa pro celou rodinu Institut chutí & slepá ochutnávka - talkshows Pavla Maurera se známými osobnostmi na témata "Nejezte blbě!" a hádání chutí se zavázanýma očima Řízené degustace vína, piva, vody, koňaků a kubánských rumů Kromě toho ještě např.: - dětský koutek s dráčkem Ingo (Dětský čin roku s Whirpoolem) - "Pikniková louka (deky, košíky, víno, pivo, čajové obřady, relaxace)  - živá hudba, tanec - malé pivovary a pivní speciály  - a další zajímavý program, na který se můžete těšit

Vstupné:

Návštěvníci, kteří si zakoupí vstupenku v předprodeji jsou zvýhodněni.400 Kč v předprodeji (zahrnuje 150 Kč vstup + 250 Kč balíček 10ti Grandů na základní ochutnávku)450 Kč na místě (zahrnuje 200 Kč vstup + 250 Kč balíček 10ti Grandů na základní ochutnávku)Děti do 6 let vstup zdarma.

Těšíme se na vás!

 

 

Vybrat podle fotografie

Nevíte co uvařit? Najděte si recept podle fotografie.

Vybrat recept podle fotografie

Online kuchařka v mobilu

Nyní na Google Play Získat na App Store Získat od Microsoftu

Kategorie

Přihlášení

:
:

reklama
Svíčková na smetaně

Recept na nejlepší české jídlo.

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Jedlý papír

Nejširší nabídku jedlých papírů na dorty kupujeme ve Světě cukrářů.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

TOPlist