Prague Food Festival

Začátek:
Konec:
Místo: Praha   »  Praha   »  Praha
Telefon: 266 315 846
Email: dominika@praguefoodfestival.cz
Oficiální stránky: http://praguefoodfestival.cz/

Třídenní svátek jídla Prague food festival si získává stále větší popularitu mezi milovníky kvalitní gastronomie i mezi těmi, kteří s konzumací vybraných pochoutek nemají příliš mnoho zkušeností.

Třídenní oslava jídla

Na vybraném místě se specifickou atmosférou (např.: Královská zahrada Pražského hradu, Jižní zahrady) mohou zájemci ochutnat domácí i zahraniční gastronomické speciality z produkce restaurací zařazených do Mauerova výběru Grand restaurant. Součástí programu je i bohatá nabídka doprovodných akcí, spojená rozličným způsobem s tématem gastronomie. Návštěvníci se mohou těšit na barmanskou školu, show Hvězdy vaří, školu čepování piva, gastronomickou besedu a další. Ve vybraných časech jsou pořádány i oblíbené řízené degustace vín.

Pro nejmenší návštěvníky je k dispozici hlídaný dětský koutek, určený dětem ve věku 3 – 10 let. Pro starší děti je připraven speciální gastrokvíz a dárečky od hlavních sponzorů. Záštitu nad akcí převzali v posledních letech manželka prezidenta republiky a primátor hlavního města Prahy. Generálním partnerem je pak Pilsner Urquell. Obdobou  Prague food festivalu  je Grand restaurant festival, který se koná na počátku roku ve vybraných restauracích z katalogu Pavla Maurera. 

Prague Food Festival 2013

Doprovodný program

Letos jako novinka budou během celého festivalu probíhat workshopy přímo na stáncích restaurací. Každá z festivalových restaurací představí svůj originální program a navíc budou párovat jídlo s vínem a vysvětlí proč právě tato kombinace je pro naše chuťové pohárky vhodná. Ve všech sálech Míčovny se budete moci zúčastnit zajímavých programů jako je rodinné vaření, řízené degustace a talkshows se slepými ochutnávkami - akci v Míčovně si budete moci objednat při nákupu vstupenek, který začíná 1. dubna (pozor - omezený počet míst). PROGRAM V MÍČOVNĚ:

Návrat ke společnému stolu aneb škola vaření, servírování, snoubení nápojů s pokrmy, etiketa pro celou rodinu Institut chutí & slepá ochutnávka - talkshows Pavla Maurera se známými osobnostmi na témata "Nejezte blbě!" a hádání chutí se zavázanýma očima Řízené degustace vína, piva, vody, koňaků a kubánských rumů Kromě toho ještě např.: - dětský koutek s dráčkem Ingo (Dětský čin roku s Whirpoolem) - "Pikniková louka (deky, košíky, víno, pivo, čajové obřady, relaxace)  - živá hudba, tanec - malé pivovary a pivní speciály  - a další zajímavý program, na který se můžete těšit

Vstupné:

Návštěvníci, kteří si zakoupí vstupenku v předprodeji jsou zvýhodněni.400 Kč v předprodeji (zahrnuje 150 Kč vstup + 250 Kč balíček 10ti Grandů na základní ochutnávku)450 Kč na místě (zahrnuje 200 Kč vstup + 250 Kč balíček 10ti Grandů na základní ochutnávku)Děti do 6 let vstup zdarma.

Těšíme se na vás!

 

 

Vybrat podle fotografie

Nevíte co uvařit? Najděte si recept podle fotografie.

Vybrat recept podle fotografie

Online kuchařka v mobilu

Nyní na Google Play Získat na App Store Získat od Microsoftu

Kategorie

Přihlášení

:
:

reklama
Svíčková na smetaně

Recept na nejlepší české jídlo.

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

TOPlist