Prague Wine Week 2013

Začátek:
Konec:
Místo: Praha   »  Praha   »  Praha
Telefon:
Email:
Oficiální stránky:

Atlas Česka si dovoluje pozvat všechny milovníky toho nejlepšího vína na populární akci "Prague Wine Week", konanou již několikátým rokem ve vybraných restauracích, vinných barech a vinotékách našeho hlavního města.

Na co se můžete těšit

Ty budou během jednoho lednového týdne nabízet menu s víny a degustace vína za pevnou a nebývale vstřícnou cenu. Kvalitu a noblesnost jednotlivých vín zaručuje výběr těchto nápojů z vítězů české soutěž vín - Prague Wine Trophy. Domácí i zahraniční vinařství se během akce spojí s vybranými podniky a nabídnou jednotlivá menu za pevnou, neměnnou cenu. Žádný ze znalců či milovníků vína by si tuto akci neměl nechat ujít, neboť například tříchodové menu se třemi víny stojí 450 korun, degustace tří až pěti vín s malým občerstvením 250 korun a degustace tří až pěti vín ve vinotéce pak 150 korun.

Symbolickým zahájením celé akce je již tradičně "Galadegustace medailových vín", konající se v hotelu Crowne Plaza Prague. Ochutnávat zde budete moci ze 450 druhů vín, pocházejících z Burgundska, Německa, Portugalska, Španělska, Argentiny, Moravy a dalších oblastí pěstování vinné révy zaslíbeným. Součástí tohoto unikátního projektu je i několik doplňkových přednášek, které zájemce zasvětí do tajů porozumění jednotlivým odrůdám vína a představí i novinky a moderní trendy v celosvětovém vinařství.

Přijďte si užít týden v našem hlavním městě, které bude bezezbytku zasvěceno vínu a jeho znalcům i milovníkům! Třeba si při tom najdete čas i na jinou akci konanou v Praze. Milovníky vína upozorňujeme na další akce spojené s vínem, které najde v našem kalendáři akcí.

Prague Wine Week 2014

Datum pro tento rok je prozatím pouze předpokládané.

Vybrat podle fotografie

Nevíte co uvařit? Najděte si recept podle fotografie.

Vybrat recept podle fotografie

Online kuchařka v mobilu

Nyní na Google Play Získat na App Store Získat od Microsoftu

Kategorie

Přihlášení

:
:

reklama
Svíčková na smetaně

Recept na nejlepší české jídlo.

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

TOPlist