Slovácký košt vína v Mikulčicích

Datum:
Místo: Mikulčice   »  Hodonín   »  Jihomoravský kraj
Telefon:
Email:
Oficiální stránky:

 

Dovolujeme si Vás pozvat na zajímavou akci mikulčických vinařů, kteří každoročně na konci dubna pořádají tradiční "Slovácký košt vína v Mikulčicích". Tato akce navazuje na hlavní program dne - "Silniční závod Velká Morava".

Velkomoravský košt vín

Populární a hojně navštěvovaná koštovačka začíná v 13 hodin v kulturním domě v Mikulčicích a doprovází ji svižný doplňkový program. Těšit se můžete na kvalitní cimbálovou muziku, delikatesní uzeninové pochoutky, občerstvení rozličného druhu, ale především na vynikající chuť moravského vína, které v sobě kromě pravdy skrývá i látky lahodící Vašich chuťovým buňkám. Součástí bohatého programu bývá i tombola se zajímavými cenami.

Koštuje se z několika stovek vzorků vín, které poskytují převážně vinaři z desítek obcí Moravy a Slovenska. Nejčastěji zastoupenou odrůdou bývá Ryzlink rýnský, Veltlínské zelené, Sauvignon či Chardonnay. V závěru koštovací výstavy jsou vyhlášeni šampioni jednotlivých ročníků a ocenění získají i nejlepší kolekce vín. Přijeďte se sami přesvědčit o vstřícnosti a otevřenosti zdejších lidí, kteří spolu s kvalitním vínem vytvářejí každoročně atmosféru optimismu a přátelství.

Velkomoravský košt vín 2013

Těšíme se na vás dne 13. 4. 2013 ve 14:00 hod.

Vybrat podle fotografie

Nevíte co uvařit? Najděte si recept podle fotografie.

Vybrat recept podle fotografie

Online kuchařka v mobilu

Nyní na Google Play Získat na App Store Získat od Microsoftu

Kategorie

Přihlášení

:
:

reklama
Svíčková na smetaně

Recept na nejlepší české jídlo.

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

TOPlist