Táborský festival vína

Začátek:
Konec:
Místo: Tábor   »  Tábor   »  Jihočeský kraj
Telefon:
Email:
Oficiální stránky: http://www.festival-vina.cz/

Milovníci vína a vyznavači kvalitní gastronomie se v druhé polovině března sjíždějí do jihočeského města Tábor, kde se odehrává přehlídka českých a moravských vín a nejdelší festival vína a gastronomie v ČR – „Táborský festival vína“.

Největší přehlídka českých a moravských vín

Jeho součástí jsou řízené degustace, rozličné odborné přednášky, zajímavé výstavy, divadelní představení, gastronomické večery a vzdělávací akce. Během sedmnácti dnů si můžete pochutnávat na noblesních chutích vyplývajících z lahodných spojení vína a sýrů, zvěřiny a dalších pokrmů. V rámci degustací se pak těšte na sommeliérskou show či ochutnávku pravých champagne a burgundských vín. Klasickým vyvrcholením je vinná prodejní přehlídka v klubu Milénium, které se účastní několik desítek vinařů z Čech, Moravy i zahraničí.

Ti nejdůslednější degustátoři tak mohou ochutnat až 250 vzorků vína. Hlavním cílem organizátorů celé akce je nabídnutí toho nejlepšího z Čech a Moravy a zprostředkování setkání s odborníky na víno a gastronomii. Jednotlivé vstupenky na samostatné akce lze objednávat v internetovém předprodeji a doporučujeme si je zamluvit s dostatečným předstihem, neboť o tuto akci v překrásném prostředí historického města je enormní zájem.

 

Táborský festival vína - rok 2013

Podrobný program najdete

zde

Vstupné

zde

 

 

Těšíme se na vás!

 

 

 

 

.

Vybrat podle fotografie

Nevíte co uvařit? Najděte si recept podle fotografie.

Vybrat recept podle fotografie

Online kuchařka v mobilu

Nyní na Google Play Získat na App Store Získat od Microsoftu

Kategorie

Přihlášení

:
:

reklama
Svíčková na smetaně

Recept na nejlepší české jídlo.

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

TOPlist