Velikonoční festival minipivovarů

Začátek:
Konec:
Místo: Ostrava   »  Ostrava - město   »  Moravskoslezský kraj
Telefon:
Email:
Oficiální stránky:

Češi jsou celosvětově vnímáni jako milovníci kvalitního piva a snad každý český muž si několikrát za rok vyrazí pohovořit s přáteli ke sklenici tohoto lahodného chmelového moku.

Výborné pivo a kvalitní hudba

Abyste si mohli vybrat ty opravdu nejlepší, nebo alespoň ty pro Vás nejchutnější, koná se již několikátým rokem v ostravském klubu Rock and Roll Garage na konci měsíce dubna oblíbený „Festival minipivovarů“, kterému je často vzhledem k termínu pořádání přidáváno přízvisko „velikonoční“. Většinou zde nenajdete k ochutnání zástupce těch největších pivovarů, ale spíše si můžete rozšířit povědomí o regionálních pivovarech, které své produkty vyrábějí sice v menším objemu, ale snad o to s větší péčí.

Za doprovodu rockových kapel se návštěvníkům za symbolický poplatek (nepřesahuje 100 Kč) dostane ochutnávky z rozmanité nabídky více než 15-ti výrobců (v minulosti např.: Rýmařovský Excelent, Hukvaldský minipivovar, První soukromý pivovar společenský v Lipníku, Pacovský pivovar, Pivovarský dvůr Zvíkov, Měšťanský pivovar v Poličce, Mutějovický poddžbánský pivovar či První ostravský hospodský minipivovar). Chutná-li Vám tedy kvalitní pivo a nechcete se nechat ovlivňovat omezenou nabídkou nákupních středisek, zavítejte v závěru dubna do Ostravy-Martinova, kde Vás čeká svižná hudba a přátelské popovídání nad sklenicemi méně známých piv. 

Velikonoční festival minipivovarů 2013

Vážení přátelé piva!O víkendu 5. a 6. dubna proběhne v celém areálu GARAGE Martinov již 5. Festival minipivovarů.  Po celý víkend můžete vyzkoušet bezmála 40 druhů piv z regionálních i vzdálených minipivovarů. K jídlu budeme připravovat domácí zabijačkové speciality, které budou podávány v restauraci i na terasu přímo z grilu a udírny. Pro Vaše děti je připraven dětský park . Vstupné je po oba dny 70,-Kč. Ústřižek slouží jako kupón na jedno malé pivo Garážmistr anebo Quásek. Poprvé představíme všechna piva z GARÁŽMISTR z našeho nově otevřeného PIVOVARU GARAGE.

PROGRAM 5.ROČNÍK FESTIVALU MINIPIVOVARŮ

PÁTEK 5.4.2013 – pípy otvíráme od  15.00 do 02 hodinVečer moderuje Jirka Štverka a Martin Jarošek. Součástí programu je pivní Quíz Martina Jaroška , minikomentáře k představovaným pivovarům od Jirky Štverky a soutěže o drobné ceny.18:00 – 19.00 hodin vystoupí mladé nadějné žákovské kapely z Ostravy.20.00 - 02.00 hodin zahraje ostravská parta STANDA BANDA k tanci a pařbě.SOBOTA 6.4.2013  otvíráme od 12hodin  do 03 hodin18:00 – 19.00 hodin vystoupí mladé nadějné žákovské kapely z Ostravy.20.00 - 00.00 hodin  - GUSTA VOMAČKA&ZKOUŠKA SIRÉN – neobvyklý název kapely z Ostravy v sobě skrývá bývalé členy kapely GG PUMP. Máme se určitě na co těšit.0.00 - 03.00 hodin zakončí WOODMANOTÉKA , diskotéka Marcela Woodmana k tanci Váš klub

Těšíme se na vás!

Vybrat podle fotografie

Nevíte co uvařit? Najděte si recept podle fotografie.

Vybrat recept podle fotografie

Online kuchařka v mobilu

Nyní na Google Play Získat na App Store Získat od Microsoftu

Kategorie

Přihlášení

:
:

reklama
Svíčková na smetaně

Recept na nejlepší české jídlo.

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

TOPlist