Velikonoční festival minipivovarů

Začátek:
Konec:
Místo: Ostrava   »  Ostrava - město   »  Moravskoslezský kraj
Telefon:
Email:
Oficiální stránky:

Češi jsou celosvětově vnímáni jako milovníci kvalitního piva a snad každý český muž si několikrát za rok vyrazí pohovořit s přáteli ke sklenici tohoto lahodného chmelového moku.

Výborné pivo a kvalitní hudba

Abyste si mohli vybrat ty opravdu nejlepší, nebo alespoň ty pro Vás nejchutnější, koná se již několikátým rokem v ostravském klubu Rock and Roll Garage na konci měsíce dubna oblíbený „Festival minipivovarů“, kterému je často vzhledem k termínu pořádání přidáváno přízvisko „velikonoční“. Většinou zde nenajdete k ochutnání zástupce těch největších pivovarů, ale spíše si můžete rozšířit povědomí o regionálních pivovarech, které své produkty vyrábějí sice v menším objemu, ale snad o to s větší péčí.

Za doprovodu rockových kapel se návštěvníkům za symbolický poplatek (nepřesahuje 100 Kč) dostane ochutnávky z rozmanité nabídky více než 15-ti výrobců (v minulosti např.: Rýmařovský Excelent, Hukvaldský minipivovar, První soukromý pivovar společenský v Lipníku, Pacovský pivovar, Pivovarský dvůr Zvíkov, Měšťanský pivovar v Poličce, Mutějovický poddžbánský pivovar či První ostravský hospodský minipivovar). Chutná-li Vám tedy kvalitní pivo a nechcete se nechat ovlivňovat omezenou nabídkou nákupních středisek, zavítejte v závěru dubna do Ostravy-Martinova, kde Vás čeká svižná hudba a přátelské popovídání nad sklenicemi méně známých piv. 

Velikonoční festival minipivovarů 2013

Vážení přátelé piva!O víkendu 5. a 6. dubna proběhne v celém areálu GARAGE Martinov již 5. Festival minipivovarů.  Po celý víkend můžete vyzkoušet bezmála 40 druhů piv z regionálních i vzdálených minipivovarů. K jídlu budeme připravovat domácí zabijačkové speciality, které budou podávány v restauraci i na terasu přímo z grilu a udírny. Pro Vaše děti je připraven dětský park . Vstupné je po oba dny 70,-Kč. Ústřižek slouží jako kupón na jedno malé pivo Garážmistr anebo Quásek. Poprvé představíme všechna piva z GARÁŽMISTR z našeho nově otevřeného PIVOVARU GARAGE.

PROGRAM 5.ROČNÍK FESTIVALU MINIPIVOVARŮ

PÁTEK 5.4.2013 – pípy otvíráme od  15.00 do 02 hodinVečer moderuje Jirka Štverka a Martin Jarošek. Součástí programu je pivní Quíz Martina Jaroška , minikomentáře k představovaným pivovarům od Jirky Štverky a soutěže o drobné ceny.18:00 – 19.00 hodin vystoupí mladé nadějné žákovské kapely z Ostravy.20.00 - 02.00 hodin zahraje ostravská parta STANDA BANDA k tanci a pařbě.SOBOTA 6.4.2013  otvíráme od 12hodin  do 03 hodin18:00 – 19.00 hodin vystoupí mladé nadějné žákovské kapely z Ostravy.20.00 - 00.00 hodin  - GUSTA VOMAČKA&ZKOUŠKA SIRÉN – neobvyklý název kapely z Ostravy v sobě skrývá bývalé členy kapely GG PUMP. Máme se určitě na co těšit.0.00 - 03.00 hodin zakončí WOODMANOTÉKA , diskotéka Marcela Woodmana k tanci Váš klub

Těšíme se na vás!

Vybrat podle fotografie

Nevíte co uvařit? Najděte si recept podle fotografie.

Vybrat recept podle fotografie

Online kuchařka v mobilu

Nyní na Google Play Získat na App Store Získat od Microsoftu

Kategorie

Přihlášení

:
:

reklama
Svíčková na smetaně

Recept na nejlepší české jídlo.

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Jedlý papír

Nejširší nabídku jedlých papírů na dorty kupujeme ve Světě cukrářů.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

TOPlist