Víno a kultura ve sklepech jižní Moravy

Začátek:
Konec:
Místo: Mikulov   »  Břeclav   »  Jihomoravský kraj
Telefon: 515 903 144
Email:
Oficiální stránky: http://www.otevrenesklepy.cz

V dubnu letošního roku se milovníci kvalitního vína a originální zábavy v duchu těch nejlepších moravských tradic mohou těšit na první část oblíbeného "Festivalu otevřených sklepů", konajícího se v několikaměsíčních rozestupech v období celého roku.

První část - Jaro na Podluží

Dubnová část nese název "Víno a kultura ve sklepech jižní Moravy" a pozve zájemce do kraje folkloru a vína (region Podluží). Ti nejlepší i doposud méně známí vinaři budou ve sklepech vyhlášených vinařských obcí (Moravská Nová Ves, Prušánky, Hrušky a Poddvorov) představovat výsledky své vinařské práce širokému spektru zájemců. Patříte-li tedy mezi znalce vína či si jen chcete vychutnat toho nejlepšího z minulého roku, budou pro Vás připraveny ukázky Rulanského bílého a šedého, Frankovky, Ryzlinku rýnského či místní speciality Cabernetu Moravia.

Z širokého doprovodného programu doporučujeme ochutnat delikátní gurmetské menu s místními víny, která servírují ti nejlepší kuchaři zdejších restaurací. K autentické atmosféře jistě přispěje i hudební vystoupení folklorních umělců či tradiční pořad pro ženy - "Ženy a víno". Za zakoupenou vstupenku (cena necelých 1000 Kč) získáte možnost volného vstupu do všech festivalových sklepů, bezplatnou degustaci téměř dvou set vzorků, startovní balíček a kupón na nákup vín v hodnotě 200 Kč.

Rok 2013 - Jaro na Mikulovsku

FESTIVAL OTEVŘENÝCH SKLEPŮ - JARO NA MIKULOVSKU 2013Kdy: 13. a 14. dubna 2013Kde: Mikulov, Bavory, Perná, Dolní Dunajovice a BřezíJarní festival pátého ročníku vás pod heslem „Víno a kultura ve sklepech jižní Moravy" zve do nejjižnější části Mikulovské vinařské podoblasti. Přímo ve svých sklepech vás tentokrát přivítá 35 vinařů v kraji pod Pálavou. Zajistěte si vstupenky včas!

Vybrat podle fotografie

Nevíte co uvařit? Najděte si recept podle fotografie.

Vybrat recept podle fotografie

Online kuchařka v mobilu

Nyní na Google Play Získat na App Store Získat od Microsoftu

Kategorie

Přihlášení

:
:

reklama
Svíčková na smetaně

Recept na nejlepší české jídlo.

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

TOPlist