Víno a kultura ve sklepech jižní Moravy

Začátek:
Konec:
Místo: Mikulov   »  Břeclav   »  Jihomoravský kraj
Telefon: 515 903 144
Email:
Oficiální stránky: http://www.otevrenesklepy.cz

V dubnu letošního roku se milovníci kvalitního vína a originální zábavy v duchu těch nejlepších moravských tradic mohou těšit na první část oblíbeného "Festivalu otevřených sklepů", konajícího se v několikaměsíčních rozestupech v období celého roku.

První část - Jaro na Podluží

Dubnová část nese název "Víno a kultura ve sklepech jižní Moravy" a pozve zájemce do kraje folkloru a vína (region Podluží). Ti nejlepší i doposud méně známí vinaři budou ve sklepech vyhlášených vinařských obcí (Moravská Nová Ves, Prušánky, Hrušky a Poddvorov) představovat výsledky své vinařské práce širokému spektru zájemců. Patříte-li tedy mezi znalce vína či si jen chcete vychutnat toho nejlepšího z minulého roku, budou pro Vás připraveny ukázky Rulanského bílého a šedého, Frankovky, Ryzlinku rýnského či místní speciality Cabernetu Moravia.

Z širokého doprovodného programu doporučujeme ochutnat delikátní gurmetské menu s místními víny, která servírují ti nejlepší kuchaři zdejších restaurací. K autentické atmosféře jistě přispěje i hudební vystoupení folklorních umělců či tradiční pořad pro ženy - "Ženy a víno". Za zakoupenou vstupenku (cena necelých 1000 Kč) získáte možnost volného vstupu do všech festivalových sklepů, bezplatnou degustaci téměř dvou set vzorků, startovní balíček a kupón na nákup vín v hodnotě 200 Kč.

Rok 2013 - Jaro na Mikulovsku

FESTIVAL OTEVŘENÝCH SKLEPŮ - JARO NA MIKULOVSKU 2013Kdy: 13. a 14. dubna 2013Kde: Mikulov, Bavory, Perná, Dolní Dunajovice a BřezíJarní festival pátého ročníku vás pod heslem „Víno a kultura ve sklepech jižní Moravy" zve do nejjižnější části Mikulovské vinařské podoblasti. Přímo ve svých sklepech vás tentokrát přivítá 35 vinařů v kraji pod Pálavou. Zajistěte si vstupenky včas!

Vybrat podle fotografie

Nevíte co uvařit? Najděte si recept podle fotografie.

Vybrat recept podle fotografie

Online kuchařka v mobilu

Nyní na Google Play Získat na App Store Získat od Microsoftu

Kategorie

Přihlášení

:
:

reklama
Svíčková na smetaně

Recept na nejlepší české jídlo.

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Jedlý papír

Nejširší nabídku jedlých papírů na dorty kupujeme ve Světě cukrářů.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

TOPlist