Vizovické trnkobraní

Začátek:
Konec:
Místo: Vizovice   »  Zlín   »  Zlínský kraj
Telefon:
Email:
Oficiální stránky: http://www.trnkobrani.cz/

Multižánrový hudební festival Vizovické trnkobraní je označován za jednu z největších hudebních událostí letní festivalové sezóny. Již v roce 1967 se sešli vizovičtí nadšenci k oslavě nejvýznamnějšího plodu zdejšího regionu – švestky (valašským žargonem „trnky“) a lahodného destilátu (slivovice), který je z ní vyráběn.

Oslava hudby a slivovice

V průběhu let se kromě veselých pijáků přidávali i schopní organizátoři, sehnavší pro tuto akci vhodné prostory a kvalitní hudebníky. Současná podoba festivalu se ustálila na třídenním hudebním maratónu, který se odehrává v polovině srpna a kromě kvalitní hudební přehlídky nabízí i bohatý doprovodný program. Na jednom pódiu se střídají muzikanti mnoha hudebních žánrů (pop stars, rock, world music, techno, DJ´). Mezi groteskní akce posledních ročníků patří například vybudování vzpomínkového pomníku „slavnému rodákovi“ Vizovic Jožinu z Bažin.  Očekávanou součástí festivalového dění je oblíbená soutěž v pojídání švestkových knedlíků, jejíž rekord doposud drží Američan Patt Bertoletti, spořádavší 232 knedlíků! Vnímavého návštěvníka jistě nepřekvapí skutečnost, že jedním z hlavním sponzorů akce je likérka Rudolf Jelínek.

Vizovické trnkobraní 2013

Program:

KRYŠTOFNO NAMEMIRO ŽBIRKACHINASKIDAVID KOLLERČECHOMORVYPSANÁ FIXAPRAŽSKÝ VÝBĚRCHARLIE STRAIGHTPORTLESSXINDL XSTO ZVÍŘATFLERETUDGRYBIČKY 48VISACÍ ZÁMEKDILATED

Vstupenky

Vstupenky v předprodeji lze zakoupit prostřednictvím sítě Ticketstream. V prodeji jsou dva typy vstupenekPermanentka:vstupenka, která má platnost po oba dny festivalu a bude prodávána v různých vlnách viz. vstupenky přehled níže. Pro fanoušky FCB budou připravovány různé slevové akce.Jednodenní vstupenka:jednodenní vstupenka, která bude opět prodávána v několika vlnách a vždy bude odlišena cenou.

Ceny vstupenek:

Permanentka Permanentka - 1. vlna předprodeje (do 31.5.2013)    490,-Permanentka - 2. vlna předprodeje (do 22.8.2018)    590,-Jednodenní vstupenka Jednodenní vstupenka - 1. vlna předprodeje (do 31.5.2013)    280,-Jednodenní vstupenka – 2. vlna předprodeje (do 22.8.2018)    330,-Jednodenní vstupenka na místě    380,-Dětská vstupenka Dětská vstupenka (pouze na místě)    180,-Děti do 1m v doprovodu rodičů vstup zdarma

Těšíme se na vás!

Vybrat podle fotografie

Nevíte co uvařit? Najděte si recept podle fotografie.

Vybrat recept podle fotografie

Online kuchařka v mobilu

Nyní na Google Play Získat na App Store Získat od Microsoftu

Kategorie

Přihlášení

:
:

reklama
Svíčková na smetaně

Recept na nejlepší české jídlo.

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Jedlý papír

Nejširší nabídku jedlých papírů na dorty kupujeme ve Světě cukrářů.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

TOPlist