Vizovické trnkobraní

Začátek:
Konec:
Místo: Vizovice   »  Zlín   »  Zlínský kraj
Telefon:
Email:
Oficiální stránky: http://www.trnkobrani.cz/

Multižánrový hudební festival Vizovické trnkobraní je označován za jednu z největších hudebních událostí letní festivalové sezóny. Již v roce 1967 se sešli vizovičtí nadšenci k oslavě nejvýznamnějšího plodu zdejšího regionu – švestky (valašským žargonem „trnky“) a lahodného destilátu (slivovice), který je z ní vyráběn.

Oslava hudby a slivovice

V průběhu let se kromě veselých pijáků přidávali i schopní organizátoři, sehnavší pro tuto akci vhodné prostory a kvalitní hudebníky. Současná podoba festivalu se ustálila na třídenním hudebním maratónu, který se odehrává v polovině srpna a kromě kvalitní hudební přehlídky nabízí i bohatý doprovodný program. Na jednom pódiu se střídají muzikanti mnoha hudebních žánrů (pop stars, rock, world music, techno, DJ´). Mezi groteskní akce posledních ročníků patří například vybudování vzpomínkového pomníku „slavnému rodákovi“ Vizovic Jožinu z Bažin.  Očekávanou součástí festivalového dění je oblíbená soutěž v pojídání švestkových knedlíků, jejíž rekord doposud drží Američan Patt Bertoletti, spořádavší 232 knedlíků! Vnímavého návštěvníka jistě nepřekvapí skutečnost, že jedním z hlavním sponzorů akce je likérka Rudolf Jelínek.

Vizovické trnkobraní 2013

Program:

KRYŠTOFNO NAMEMIRO ŽBIRKACHINASKIDAVID KOLLERČECHOMORVYPSANÁ FIXAPRAŽSKÝ VÝBĚRCHARLIE STRAIGHTPORTLESSXINDL XSTO ZVÍŘATFLERETUDGRYBIČKY 48VISACÍ ZÁMEKDILATED

Vstupenky

Vstupenky v předprodeji lze zakoupit prostřednictvím sítě Ticketstream. V prodeji jsou dva typy vstupenekPermanentka:vstupenka, která má platnost po oba dny festivalu a bude prodávána v různých vlnách viz. vstupenky přehled níže. Pro fanoušky FCB budou připravovány různé slevové akce.Jednodenní vstupenka:jednodenní vstupenka, která bude opět prodávána v několika vlnách a vždy bude odlišena cenou.

Ceny vstupenek:

Permanentka Permanentka - 1. vlna předprodeje (do 31.5.2013)    490,-Permanentka - 2. vlna předprodeje (do 22.8.2018)    590,-Jednodenní vstupenka Jednodenní vstupenka - 1. vlna předprodeje (do 31.5.2013)    280,-Jednodenní vstupenka – 2. vlna předprodeje (do 22.8.2018)    330,-Jednodenní vstupenka na místě    380,-Dětská vstupenka Dětská vstupenka (pouze na místě)    180,-Děti do 1m v doprovodu rodičů vstup zdarma

Těšíme se na vás!

Vybrat podle fotografie

Nevíte co uvařit? Najděte si recept podle fotografie.

Vybrat recept podle fotografie

Online kuchařka v mobilu

Nyní na Google Play Získat na App Store Získat od Microsoftu

Kategorie

Přihlášení

:
:

reklama
Svíčková na smetaně

Recept na nejlepší české jídlo.

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

TOPlist