Vůně jara 2013

Začátek:
Konec:
Místo: Praha   »  Praha   »  Praha
Telefon:
Email:
Oficiální stránky: http://www.alakarte.cz/vunejara/2013

První jarní dny naplňují mysl každého z nás radostným optimismem podpořeným prvními jarními paprsky, prostupujícími naše tělo jako hřejivý balzám po dnech plných třeskuté zimy a tmavých večerů. Chcete-li si tyto příjemné zážitky vytříbit i skovstným festivalem lahodných chutí, zveme Vás co nejsrdečněji na další ročník jarní části Festivalu chutí, nazvané "Vůně jara".

Na co se můžete těšit

Ve vybraných restauracích napříč Českou republikou se můžete těšit na umění vyhlášených šefkuchařů, připravujících pro Vás speciální tříchodová menu, seskládaná ze sezónních jarních surovin. To vše za vstřícnou a jednotnou cenu, která ani zdaleka nedosahuje sumy tradičně požadované za tyto gastronomické delikatesy. Z luxusního prostředí vybraných podniků na Vás dýchne autentická atmosféra honosnosti a prestiže, kterou pak na talířích zhmotní speciality z čerstvé zeleniny, bylinek a masa mladých zvířat.

Mezi nejoblíbenější pochoutky posledních ročníků se řadí telecí rolády, pečená kuřata s jarní nádivkou, odlehčené bramborové saláty s roládou z mladého selátka, domácí spaghetti či velikonoční beránek s vanilkovým krémem. Zaujala-li Vás forma tohoto oblíbeného festivalu, nezapomeňte si včas rezervovat vybrané menu i restauraci a poté se již oddávejte karnevalu různorodých chutí a jedinečných esteticko-gastronomických zážitků.

Vůně jara 2013

Vybrat podle fotografie

Nevíte co uvařit? Najděte si recept podle fotografie.

Vybrat recept podle fotografie

Online kuchařka v mobilu

Nyní na Google Play Získat na App Store Získat od Microsoftu

Kategorie

Přihlášení

:
:

reklama
Svíčková na smetaně

Recept na nejlepší české jídlo.

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

TOPlist