Yoga and Dance Spring Festival v Ostravě

Začátek:
Konec:
Místo: Ostrava   »  Ostrava - město   »  Moravskoslezský kraj
Telefon: 734 335 216
Email: info@pranavajoga.cz
Oficiální stránky: http://www.festivalostrava.cz/

S odchodem zimy a příchodem jara získává příroda novou energii, která se projevuje v rozličných podobách. Pokud se chcete v průběhu března přiblížit tomuto osvěžujícímu trendu, vydejte se do industriálního města Ostravy, kde se koná víkendový „Yoga and Dance Spring Festival“.

Jarní nával pozitivní energie

Hlavním cílem organizátorů je snaha dokázat, že i v tomto ekologicky pošmourném kraji lze nalézt spoustu talentovaných a inspirativních učitelů a instruktorů, kteří předají své zkušenosti každému ze zájemců o pohyb a meditativní přístup k životu. Můžete se těšit na výběr z více než 25 lekcí tance i jógy, plné taneční sály, lahodný vegetariánský oběd a večeře, taneční a jogóvé lekce, bohatou tombolu o hodnotné ceny, poznání osobité jógové komunity, možnost zakoupení bio-produktů či tipy, jak žít zdravě s ohledem na životní prostředí.

Celovíkendová vstupenka zahrnující volný vstup na kompletní program stojí o něco více než 1000 Kč. Na místě si pak můžete dokoupit vouchery na chutnou vegetariánskou stravu, zahrnující variabilní švédské stoly. Jistě Vás potěší snaha organizátorů o oslovení co nejširšího spektra návštěvníků, neboť program je uzpůsoben opravdu pro každého a můžete si vybrat tu z aktivit, která je pro Vás nejpřirozenější.

 

Víkend 5.4. - 7.4. 2013 (pátek - neděle)Nechte se i Vy unést návalem pozitivní energie3 sály plné jógy, tance a radostiNa výběr z více než 25 lekcí podle chuti a náladyJógaTanecPřednáškyTombola o hodnotné ceny - hlavní výhra dovolená s jógouNocleh pro všechny mimo-ostravské návštěvníkyMožnost lahodné vegetariánské stravy po dobu festivalu a mnoho dalšího!

Ceny od 450/den - kapacita míst pouze 120

Vstupné můžete objednat

zde

 

Těšíme se na vás!

 

 

Vybrat podle fotografie

Nevíte co uvařit? Najděte si recept podle fotografie.

Vybrat recept podle fotografie

Online kuchařka v mobilu

Nyní na Google Play Získat na App Store Získat od Microsoftu

Kategorie

Přihlášení

:
:

reklama
Svíčková na smetaně

Recept na nejlepší české jídlo.

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

TOPlist